Projektowanie i tworzenie stron internetowych Warszawa

  • Zastanawiasz się nad tym, jaki typ strony internetowej wybrać?
  • Chciałbyś, aby inwestycja w stronę www zwróciła się w kilka miesięcy?
  • Interesuje Cię strona internetowa dopasowana do Klientów?

Wiemy wszystko o sprzedaży w internecie. Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową!

Pozycjonowanie tworzy możliwości
Zapytaj o ofertę na serwis www
POWRÓT

Zainwestuj w stronę internetowąktóra odpowie na potrzeby Twoich Klientów

Przedstaw ofertę w najlepszy możliwy sposób!

Nie jest tajemnicą, że internet skupia wokół siebie ogromny rynek Klientów. To daje nieograniczone możliwości dotarcia do rynku oraz (nieporównywalne do innych mediów) narzędzia służące nawiązywaniu kontaktu w czasie rzeczywistym. Dlatego właśnie projektowanie stron internetowych jest kluczowe, by skutecznie korzystać z tych możliwości.

Aby jednak Twoja firma mogła realnie zaistnieć w Internecie i skorzystać z tych możliwości, potrzebujesz strony internetowej, która będzie Twoim aktywnym sprzedawcą.

Stroną internetową (stroną www) jest każda witryna internetowa, z którą mamy kontakt podczas przeglądania Internetu, począwszy od portali informacyjnych, poprzez serwisy społecznościowe oraz blogi kończąc na prostych stronach wizytówkowych firm przedstawiających swoje oferty.

Każdy strona internetowa zawiera minimum jedną stronę www (strona www typu single page), ale równie dobrze może składać się kilku stron (strona internetowa wizytówkowa), kilkudziesięciu stron jak strona internetowa korporacyjna, a nawet kilkuset, czy kilku milionów jak strona internetowa e-commerce czy ogólnopolskie portale informacyjne.

Strony wwwdopasowane do odbiorców

Single Pagedla usług szkoleniowych i produktów cyfrowych

Wizytówka firmowadedykowana dla mikro przedsiębiorstw

Sklep internetowyidealny dla sprzedaży asortymentu

Serwis korporacyjnydla budowania komunikacji z Klientami i partnerami

Projektowanie stron internetowych jest naszą domeną. Strona internetowa, którą wykonamy dla Twojej firmy, będzie odpowiadać na potrzeby Twoich Klientów,
wzbudzi ich zainteresowanie, zachęci ich do pozostania na stronie i poprowadzi ich za rękę do zakupu Twoich produktów.

Jeżeli masz konkretne wymagania, co do zamówienia strony www - skontaktuj się z nami już teraz i opowiedz nam o tym mailowo lub telefonicznie.

W odpowiedzi poznasz przewidywany czas tworzenia strony internetowej oraz szacunkowe informacje o wielkości inwestycji. Pomożemy Ci również w kwestiach działań reklamowych w wyszukiwarce, pozycjonowaniu oraz prowadzeniu mediów społecznościowych Twojej marki.

Projektowanie stron internetowych

Jaki typ strony internetowej wybrać dla swojej firmy?

Typ strony internetowej w biznesie zależy przede wszystkim od roli, jaką ma spełniać dana strona www. Dlatego projektowanie stron internetowych jest tak ważne, ponieważ za każdym rodzajem strony internetowej stoją inne możliwości.

Jeżeli Twoja firma świadczy usługi lokalne, powinieneś rozważyć inwestycję w tworzenie strony www, która będzie wizytówką Twojej firmy, na której odwiedzający dowiedzą się wszystkiego o świadczonych usługach, możliwościach dojazdu, parkowania i godzinach otwarcia firmy.

Jeśli sprzedajesz produkty w większych ilościach, rozważ inwestycje w tworzenie stron www typu e-commerce - sklep internetowy, który będzie umożliwiał nie tylko poznanie asortymentu, ale również dokonywanie zakupów online, wykorzystanie bezpiecznych płatności oraz dostawę do domu.

Działając w branży szkoleniowej powinieneś rozważyć inwestycję w stronę www typu landing page lub stornę single page, która ułatwi Twoim odbiorcom wygodne zapisywanie się na zajęcia, poznanie agendy i porządku szkolenia a wszystko to na jednej stronie.

Wybór typu strony www powinien być determinowany celem, dla którego chcemy powołać do życia nowy serwis, a przemyślane projektowanie stron internetowych pomoże upewnić się, że ten cel zostanie osiągnięty

Strona korporacyjna

Prowadzenie komunikacji do kontrahentów i partnerów

Strona wizytówkowa

Strona www ułatwiająca odnalezienie firmy i poznanie oferty firmy

Strona www typu Single Page

Dedykonana strona www dla produktów cyfrowych i firm szkoleniowych

Projektowanie stron internetowych

A może myślisz o większej inwestycji?

Jeżeli tak, to wiedz, że możesz zainwestować w projektowanie stron www dla korporacji z rozbudowaną architekturą informacji, start-up z dedykowanymi funkcjonalnościami albo regionalny portal branżowy.

Wszystko zależy od potrzeb Twojego biznesu. Jeżeli tylko sobie życzysz - pomożemy Ci zdecydować jaki typ strony www wybrać dla Twojego charakteru prowadzonej działalności.

Dlaczego to takie istotne? Ponieważ każdy typ strony internetowej cechują określone możliwości, a te warto wykorzystać w taki sposób, aby maksymalnie wspierały dany biznes. Początkowa decyzja dotycząca tego w jakim kierunku poprowadzić projektowanie strony www Twojego biznesu determinuje szanse powodzenia przedsięwzięcia.

Ponadto, każdy biznes posiada odrębny poziom odpowiedzialności, co jest związane z ochroną danych osobowych, odpowiednim stopniem zabezpieczenia aplikacji oraz dostępnością usługi, a to wymaga określonego zaplecza i jest związane z innymi wymaganiami finansowymi.

Czego potrzeba do stworzenia profesjonalnej strony internetowej dla Twojej firmy?

Czytając dalej, dowiesz się wszystkiego, o tym w jaki sposób podejdziemy do realizacji Twojej strony internetowej, poznasz naszą metodologię działania i dowiesz się, dlaczego nasze strony www są tak skuteczne i aktywnie zarabiają dla naszych zadowolonych Klientów.

Planowanie

Opieramy się na wiedzy uzyskanej z analizy Twojej firmy, oferty dla Klientów oraz analizy konkurencji

Działanie

Pracujemy zawsze zgodnie z ustalonym planem, który wcześniej zaakceptujesz

Decyzje

Podejmujemy, pamiętając o dotarciu, sprzedaży i oszczędnościach dla Twojej firmy

Konsultacje

Wszystkie zmiany omawiamy wspólnie - ostatnie słowo zawsze należy do Ciebie

Projektowanie stron internetowych jest możliwe dzięki odpowiednim narzędziom

Zobacz, jakich narzędzi używamy podczas projektowania stron internetowych

Axure

Projektowanie struktury i układu strony www

GIT

system kontroli wersji strony internetowej

Photoshop

Projektowanie graficzne strony www

Ilustrator

Elementy wektorowe dla strony www

Visual Studio

Środowisko IDE do kodowania strony www

In Design

Skład DTP i oferty cyfrowe

Nie wiesz, jak wykorzystać tę wiedzę?

Możesz powierzyć tworzenie strony internetowej naszej agencji

Zajmiemy się wszystkim

Strony internetowe

Jak powstanie Twoja strona internetowa, jeśli zlecisz nam jej stworzenie?

Po przeczytaniu poniższej sekcji zauważysz, że do każdego procesu projektowania strony internetowej podchodzimy indywidualnie, poprzedzając jego realizacje rzetelną analizą, przygotowaniem planu oraz jego konsekwentnym wypełnianiem krok po kroku - na każdym etapie.

Proces realizacji Twojej strony internetowejpodzielony na etapy

Określeniecelu inwestycji

Analizasytuacji

Segmentacjarynku

Analizakonkurencji

Przygotowanieprototypów

Projektowaniegraficzne

Kodowanieaplikacji

Ustalenie celu projektowania strony internetowej

Niezależnie od rozmiaru strony internetowej, jaką zamierzasz uruchomić, proces produkcji całości projektu strony www powinien być przemyślany w taki sposób, by strona internetowa jako produkt finalny spełniała określony cel.

Cel, o którym mowa powinniśmy wspólnie okreslić, zanim pojawią się jakiekolwiek pomysły i powstaną pierwsze szkice projektowe Twojej strony www. Dlaczego projektowanie stron internetowych w ten sposób jest tak ważne?

Ponieważ dzięki poznaniu celu będziemy mogli zaproponować optymalne rozwiązania, określić potrzebne zasoby i rozmiar inwestycji. Ponadto wiedza o celu stanie się naszym punktem odniesienia, do którego będziemy mogli na bieżąco porównywać rezultaty naszej pracy.

Taktyka Realizacja celów taktycznych
Strategia Realizacja celów strategicznych
Biznes Realizacja celu biznesowego

Analiza sytuacji

Kolejnym krokiem (podobnie jak we wszystkich działaniach marketingowych, które prowadzimy) będzie odrobienie pracy domowej - poznanie sytuacji, w jakiej znajduje się Twoja firma.

Musimy wiedzieć, w jakim miejscu jesteśmy, aby móc na późniejszych etapach pracy, zweryfikować postępy naszych działań. W związku z tym przeprowadzimy analizę Twojej marki na podstawie danych otrzymanych od Ciebie i informacji, które znajdziemy w sieci.

Będą to informacje o rynku, na którym działasz, ofercie, produktach i usługach, które oferujesz, procesie zamówienia i procesie sprzedaży. Jeżeli dysponujesz już strona internetową, przyjrzymy się również zawartości obecnej strony www. Zapoznamy się m.in. z dotychczasowym przepływem ruchu, pomiędzy zakładkami Twojej strony www, oraz poziomem odwiedzin.

Segmentacja rynku

Po tak, przeprowadzonej analizie, przyjdzie czas na segmentację rynku, stworzenie person reprezentujących dany segment oraz wybranie jednostek właściwych dla osiągnięcia ustalonego celu.

Dzięki tym, informacjom, będziemy mogli stworzyć scenariusze użycia zgodne z profilem klienta idealnego, reprezentującego każdy z segmentów co zostanie wykorzystane w przyszłości podczas prototypowania - nieodzownęgo projektowania stron internetowych.

Dzięki segmentacji będziemy w stanie jeszcze dokładniej zaplanować tworzenie strony www, tak by odpowiadała na potrzeby odbiorców, do których powinna dotrzeć oferta Twojej firmy.

Co wiecej, po wykonaniu strony www zarekomendujemy budżet reklamowy, który przełoży się nie tylko na realny zwrot z inwestycji w reklamę, ale przyniesie zysk z prowadzonej kampanii, zysk, który pozwoli na dalsze inwestycje.

Analiza stron internetowych konkurencji

Kolejnym krokiem będzie analiza stron internetowych konkurencji. Przeanalizujemy konkurencyjne strony www pod kątem architektury informacji, pod kątem dostępnych na nich funkcjonalności oraz aspektów wizualnych.

W obszarze projektowanie stron internetowych, efektem naszej analizy będzie lista rozwiązań do ewentualnego zastosowania na Twojej stronie www oraz wykaz mechanizmów, które nie sprawdziły się u konkurencji i nie zostaną uwzględnione w Twoim projekcie.

Etap analizy konkurencyjnej będzie ostatnim etapem przed przygotowaniem szkiców projektowych, prototypów oraz projektów graficznych - jak zapewne zauważyłeś - wszystko to oparte będzie na mocnej bazie zebranych danych.

Przygotowanie prototypów strony www

Wszystkie dotychczas zebrane dane, posłużą nam do stworzenia szkiców projektowych strony www, które dalej zaistnieją w formie interaktywnego prototypu symulującego stronę internetową.

Na etapie makietowania (elementu który usprawnia projektowanie storn internetowych) zadbamy o logiczne rozmieszczenie elementów nawigacyjnych oraz spójną organizację treści, linkowanie wewnętrzne, które jest niezwykle istotne w SEO (w optymalizacji strony internetowej dla wyszukiwarek) oraz optymalną strukturę zgodną z ideą User Experience, a to wszystko, zanim jeszcze powstaną projekty graficzne Twojej strony www.

Ponadto na stworzonych interaktywnych makietach uwzględnione zostaną scenariusze użycia wyselekcjonowanych person reprezentujących segmenty potencjalnych Klientów oraz funkcjonalności i rozwiązania odnotowane podczas analizy stron internetowych firm konkurencyjnych.

Projektowanie graficzne strony www

Gotowy prototyp interaktywny będzie stanowił podstawę dla projektowania graficznego strony www, które jest kolejnym etapem na drodze do Twojej niezawodnej strony internetowej.

Prace graficzne będą realizowane zgodnie z identyfikacją wizualną Twojej marki i z uwzględnieniem potrzeb Twojej grupy docelowej, a także według najnowszych standardów.

Podczas projektowania strony www skupimy się na takim opracowaniu wizualnym, aby w przyszłości można było z łatwością powielić typografię, ikonografię i inne elementy w nowych materiałach wizerunkowych Twojej firmy.

Kodowanie i oprogramowanie strony internetowej

Projektowanie stron internetowych kończymy etapem kodowania kodowania i oprogramowania wszystkich gotowych projektów graficznych w pełnej zgodności ze wszystkimi wiodącymi przeglądarkami.

Nasze projekty strony www kodujemy w oparciu o najnowszą wersję frameworka Bootstrap co gwarantuje Ci pełną responsywność na każdym urządzeniu i platformie.

Zadbamy zarówno o „front-end”, który będzie absolutnie spójny wizualnie z zaakceptowanymi projektami graficznymi tworzonej strony internetowej jak i „back-end”, który będzie zawierał wszystkie ustalone do zaimplementowania funkcjonalności (takie jak edytor CMS, system rezerwacji czy moduł fakturowania). Na tym etapie realizowana będzie również optymalizacja skryptów strony www pod SEO.

Strona internetowa jest jednym z głównych narzędzi generujących zyski naszym Klientom, dlatego przywiązujemy tak szczególną wagę do każdego etapu jej produkcji. Dobrze przygotowana strona www podnosi sprzedaż!

Jeżeli Tobie również zależy na skutecznej stronie internetowej, która będzie aktywnie sprzedawać Twoją ofertę - zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 791 676 575 lub poprzez e-mail: strony@adnetpolska.pl. Przygotujmy dla Ciebie propozycję na tworzenie strony www dopasowaną do Twojego biznesu

Kontakt

Zacznij zarabiać

Wypełnij formularz by otrzymać dopasowaną ofertę

Jaka usługa Cię interesuje

Wybierz przynajmniej jedną z usług

Pozycjonowanie stron www

Reklama w wyszukiwarce

Social media dla firm

Projektowanie stron www

Podaj dane kontaktowe

Wprowadź swoje dane do kontaktu abyśmy mogli się odezwać z ofertą
Nie zwlekaj dłużej
Uzyskaj bezpłatną wycenę

Przekaż nam czego potrzebujesz a my zrobimy wszystko aby Ci to dostarczyć w najlepszej mozliwej formie, uwzględniajac przy tym:

  • Twoją branżę,
  • ofertę jaką obecnie dysponujesz,
  • otoczenie konkurencyjne,
  • rynek Klienta do którego powinieneś dotrzeć.

Pamiętaj, że im więcej informacji przekażesz naszemu zespołowi za pośrednictwem tego formlarza tym dokładniejszą ofertę otrzymasz na swój e-mail.

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń: +48 791 676 575
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony. Szczegóły w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na użycie Cookies?

Tak zgadzam się