Trwa ładowanie, proszę czekaj

Wyzwanie
Valeo to międzynarodowa grupa wyspecjalizowana w projektowaniu oraz wytwarzaniu części samochodowych. Na potrzeby akcji promocyjnej "Liga Mistrzów Valeo" powierzono nam wykonanie oraz obsługę profesjonalnego serwisu promocyjnego skierowanego do ponad 400 filii z całej Polski. 
Nasze działania
Realizację rozpoczęliśmy od opracowania makiet i stworzenia specyfikacji funkcjonalnej całego systemu. Złożony serwis posiadał między innymi moduł profilowy, system drużynowy, konkursy quizowe wyświetlane w losowe dni tygodnia, ranking ligi mistrzów wraz z modułem przydzielania bonusów oraz import wyników sprzedażowych z xls z przeliczaniem progów.
Wyniki
Program okazał się  sukcesem i pomimo planowanego półrocznego trwania został przedłużony do 9 miesięcy. Już w ciągu kilku dni na stronie zarejestrowało się blisko 100 użytkowników. Poza obsługą powierzono nam stworzenie tekstów, animacji flash, projekt katalogu, karty bankomatowej, banerów reklamowych oraz newslettera. 

 

realizacja

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się