Adnet Blog

Jak odnaleźć „Klienta Idealnego”?

Żyjemy w czasach w których panuje kult idealnego życia. Uwielbiamy historie, w których idealni ludzie mają: idealne związki, przygody i sylwetki. Mas media codziennie aplikują nam do podświadomości dawkę niedoścignionego ideału do którego dążymy.
2017-01-29 10:48:53 / Artur Lewandowski
Jak odnaleźć „Klienta Idealnego”?

Google usuwa boczny panel z reklamami

Google wprowadza zmiany w rozmieszczeniu reklam AdWords w wynikach wyszukiwania. Takiej zmiany chyba nikt się nie spodziewał. Znika boczny panel z linkami sponsorowanymi, od teraz wszystkie reklamy będą ukazywały się na szczycie listy oraz na dole strony.
2016-03-07 13:58:26 / Iwona Jędrasik
Google usuwa boczny panel z reklamami

Facebook wprowadza 6 nowych "Reactions"

24 lutego 2016 roku Mark Zuckerberg oficjalnie ogłosił wprowadzenie, długo oczekiwanych nowych emotikon wyświetlanych pod postami. Zmiana choć zaskoczyła wiele osób, była zapowiadana już od dłuższego czasu.
2016-02-26 12:20:23 / Iwona Jędrasik
Facebook wprowadza 6 nowych

W internecie... prostsze jest lepsze!

Przyciągnięcie użytkownika to priorytet dla każdego właściciela strony www. Równie istotne jest późniejsze utrzymanie uwagi odwiedzającego. Osiągniecie obu tych celów wiąże się z wykonaniem ogromnej ilości pracy już na poziomie analizy i planowania strony www.
2014-04-22 08:31:48 / Artur Lewandowski
W internecie... prostsze jest lepsze!
fds

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się